Zapožičanie multifunkčnej tlačiarne

Pri reklamácii alebo potrebnom servise tlačiarne Vám poskytneme náhradnú tlačiareň. Rozumieme vašim osobným a pracovným potrebám. Neobmedzujte vašu prácu. Reklamáciu alebo servis vyriešime za Vás a poskytneme náhradnú plne hodnotnú multifunkčnú tlačiareň.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Pokazila sa Vám tlačiareň ? Potrebuje Vaša tlačiareň neodkladnú údržbu a Vám sa to nehodí ? Nepanikárte, máme jednoduché riešenie. Reklamáciu alebo servis (záručnej alebo pozáručnej lehote) vyriešime za Vás a poskytneme možnosť zapožičania multifunkčnej tlačiarne.

 

Zapožičiavame: SAMSUNG Mono Laser Print/Copy/Scan/Fax SL-M2675F/SEE

zapožičanie tlačiarnesamsung tlaciarenmultifunkcna tlaciaren samsung

Vseobecný popis tlačiarne:

Znížte náklady na tlač, no uspokojte sa len s tým najlepším. Efektívna tlačiareň Samsung Xpress radu M2675F vám poskytne rýchlosť potrebnú na to, aby ste boli produktívnejší, nie však za cenu nižšej kvality. A čo je ešte lepšie, vďaka mobilnej tlači a softvéru Easy Printer Manager sa táto tlačiareň mimoriadne jednoducho používa.

Rýchla tlač bez čakania

Akokoľvek náročné sú vaše požiadavky na profesionálnu tlač, tlačiareň Samsung Xpress radu M2675F vám poskytne skvelé výsledky – a rýchlo. Vďaka výkonnému 600 MHz procesoru a 128 MB pamäte budete aj tie najzložitejšie dokumenty tlačiť rýchlosťou 26 strán za minútu, čím ušetríte čas. S jadrom Cortex-A5 je táto tlačiareň až o 25,6% rýchlejšia než staršie modely, čo z nej robí jednu z najrýchlejších tlačiarní vo svojej triede. Znamená to, že môžete pracovať rýchlejšie a byť flexibilnejší a produktívnejší.

Zapôsobte so skvelou kvalitou tlače

Pôsobivé výtlačky s profesionálnou kvalitou teraz môže získať každý. Vaša tlačiareň Samsung Xpress radu M2675F vám poskytne ostré a čisté výtlačky, pri ktorých si môžete byť istí, že zapôsobia. Vďaka jej efektívnemu rozlíšeniu 4.800 x 600 dpi a technológii ReCP (Rendering Engine for Clean Page) si môžete vychutnávať vyšší výkon a kvalitu bez toho, aby ste museli kupovať nepraktickú väčšiu tlačiareň. A čo je ešte lepšie, s funkciami zvyšujúcimi kvalitu získate viac detailov, jemnejšie obrázky a čistejší text.

Tlač s vysokým rozlíšením

Vďaka kvalite tlače s vysokým efektívnym rozlíšením až 4.800 x 600 dpi sa aj drobný text a tie najzložitejšie obrázky tlačia kvalitne a s množstvom detailov.

Vylepšenie okrajov

Vychutnávajte si ostrejší text a živšie obrázky vďaka funkcii vylepšenia okrajov, ktorá týmto prvkom dodáva hladšie a lepšie definované okraje.

Tvorba viacerých typov dokumentov vďaka podpore médií s vyššou gramážou

Používaním rôznych typov papiera v tlačiarni Xpress radu M2675F si môžu zamestnanci malých firiem zachovať svoju produktivitu. Táto malá, ale robustná tlačiareň umožňuje používať médiá s gramážou až 220 gramov na štvorcový meter vrátane štandardného papiera, štítkov, kariet, obálok a fólií pre stolový spätný projektor. Vďaka tejto flexibilite sa môžu malé firmy prispôsobovať rôznym obchodným požiadavkám. Papiere rôzneho typu možno pohodlne vyberať z viacúčelového zásobníka.

Skvelé kopírovanie a ostré skenovanie plné farieb

S tlačiarňou Samsung Xpress radu M2675F je teraz kopírovanie a skenovanie v špičkovej kvalite realitou. Skvelý výkon znamená, že drobný text a obrázky sú ostrejšie, vďaka čomu je text čitateľnejší a obrázky sú živšie a jemnejšie.

Vylepšenie tenkých čiar a drobného textu

Na rozdiel od iných tlačiarní dokáže tlačiareň Samsung Xpress radu M2675F zabezpečiť, že pri skenovaní alebo kopírovaní sa zaznamenajú aj tenké čiary a drobný text. Technológia De-ICE (De-Integrated Cavity Effect) maximalizuje množstvo zaznamenaného textu, čoho výsledkom je tlač a skenovanie s vyššou kvalitou.

Už žiadne poltónové vzory

S tlačiarňou Samsung Xpress radu M2675F môžete na obrázkoch odstrániť poltónové vzory a vychutnávať si ostré a jemné obrázky, ktoré potrebujete na dosiahnutie skutočne profesionálnych výsledkoch pri tlači.

Tlačte na viac druhov papiera s rôznym účelom použitia

Čokoľvek potrebujete vytlačiť, vaša tlačiareň Samsung Xpress radu M2675F sa o to postará. Táto malá, ale robustná tlačiareň umožňuje používať široké spektrum médií s gramážou až 220 gramov na štvorcový meter vrátane štandardného papiera, štítkov, kariet, obálok a fólií pre stolový spätný projektor. Požadovaný typ papiera môžete jednoducho vybrať z viacúčelového zásobníka, vďaka čomu sa tlačiareň jednoducho a zároveň flexibilne používa.

Ohľaduplnejšia k vášmu
rozpočtu aj planéte

Firmy môžu jednoducho znížiť spotrebu tonera a papiera pomocou funkcií tlačidla Eco ovládaného jediným dotykom, ktoré im pomôžu znížiť objem zdrojov potrebných na vykonávanie tlačových operácií. Toto tlačidlo umožňuje tlačiť viacero strán dokumentu na jeden hárok papiera, tlačiť obojstranne či vynechávať prázdne strany, aby sa znížila spotreba papiera. Režim úspory tonera zároveň znižuje spotrebu tonera, čím sa ešte viac znižujú náklady na spotrebný materiál.

Tlač viacerých strán na jeden hárok

Tlačou dvoch alebo viacerých strán dokumentu na jeden hárok sa znižuje spotreba papiera.

Režim úspory tonera

Tlač s menšou spotrebou tonera.

Obojstranná tlač

Umožňuje tlačiť na obe strany papiera a znížiť jeho spotrebu.
** K dispozícii len na modeloch, ktoré podporujú obojstrannú tlač.

Vynechanie prázdnych strán

Vytlačí len strany obsahujúce text alebo obrázky, aby sa zabránilo plytvaniu papierom.

Nižšia spotreba energie a spotrebného materiálu

So softvérom Easy Eco Driver môžete ušetriť až 20% tonera a papiera a zároveň znížiť spotrebu elektriny. Tento softvér pomáha odstrániť prvky na strane, na tlač ktorých je potrebné veľké množstvo tonera, ako sú napríklad obrázky a tučné písmo, alebo vykresliť text tenším písmom, aby sa pri tlači spotrebovalo menej tonera. Pred tlačou môžete zobraziť ukážku dokumentov a upraviť ich, aby výstup zodpovedal vašim požiadavkám na efektívnosť aj kvalitu. Funkcia Eco Simulator zároveň zobrazuje informácie o odhadovanom percentuálnom znížení emisií CO2, spotreby elektriny a papiera, vďaka čomu sa môžete sami presvedčiť o tom, koľko šetríte.

Nižšie náklady so systémom
samostatného tonera

V systéme samostatného tonera je tonerová kazeta oddelená od zobrazovacej jednotky. Znamená to, že v prípade vyprázdnenia je potrebné kúpiť len tonerovú kazetu, čím sa znižujú celkové náklady na prevádzku tlačiarne a na tlač jednej strany. Inštalácia je takisto jednoduchá, takže údržba tlačiarne vás bude stáť menej času a peňazí. Môžete tak dosiahnuť vyrovnaný rozpočet a zároveň plniť všetky vaše požiadavky na tlač.

Jednoduché monitorovanie
a správa tlačiarne

Softvér Easy Printer Manager od spoločnosti Samsung vám na jednom mieste umožňuje skontrolovať nastavenia tlačiarne, stav zariadenia, nutnosť objednania spotrebného materiálu a funkcie faxovania. Môžete si tak pohodlne prezerať správy o chybách a monitorovať stav tlačiarne a jej spotrebného materiálu, ako aj na diaľku spravovať nastavenia zariadenia. Všetky tieto možnosti sú dostupné v rámci jedného rozhrania, v ktorom sa zobrazujú všetky informácie o nastaveniach a aplikáciách tlačiarne Samsung.

Tlač obrazovky jediným dotykom

Pomocou tlačidla na tlač obrazovky jediným dotykom môžete jednoducho a rýchlo vytlačiť obsah zobrazený na obrazovke. Toto tlačidlo vám umožňuje automaticky vytlačiť obsah obrazovky bez toho, aby ste museli absolvovať zvyčajný proces: vytvorenie snímky, vloženie do dokumentu a tlač obrazovky.

Fax

Vďaka vstavaným funkciám faxu už nepotrebujete samostatné faxové zariadenie. Faxy môžete prenášať aj na diaľku zo svojich mobilných zariadení, vďaka čomu môžete dôležité dokumenty odosielať z ľubovoľného miesta bez toho, aby ste sa museli vracať domov alebo do kancelárie.

Parametre

 

Technológia tlače Laser/ LED
Farebná tlač nie
Skutočné rozlíšenie (MFP) 4800x600
Rozhranie MFP USB
Duplex - automatická obojstranná tlač nie
Maximálna rýchlosť tlače (A4 za min.) 28
Maximálny formát tlače A4
Typ skenera Plochý
Automatický podávač dokumentov (ADF) áno
Fax áno