Softvérové služby

V tejto sekcii nájdete zoznam služieb týkajúce sa softvéru výpočtovej techniky a príslušenstva. Softvérové služby ktoré Vám poskytneme vieme prispôsobiť podľa toho ako potrebujete.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje
Údržba softvéru

Údržba softvéru

Údržbou softvéru predovšetkým rozumieme údržbu Vášho operačného systému. Pri bežnom používaní počítača si operačný systém ukladá rôzne nepotrebné súbory, ktoré zbytočne zaberajú miesto. Pri opakovanom odstraňovaní a nahrávaní nových súborov, sú dáta nahrané na rôzne miesta na pevnom disku, čo zbytočne spomalí načítavanie údajov.Čistenie od nepotrebných súborov a údržba softvérového vybavenia Vášho PC.


Inštalácia operačného systému

Inštalácia operačného systému

Zákazníkovi poradíme, ktorý operačný systém je najvhodnejší pre jeho počítačovú zostavu alebo notebook. Ďalšou variantou je, že ak máte počítačovú zostavu alebo notebook s legálnym operačným systémom, v tomto prípade ho len preinštalujeme alebo inovujeme napríklad z Windows 7 na Windows 8 (upgrade).


Helpdesk

Helpdesk

Neviete si rady s spočítačovou sieťou, inštaláciou softvéru alebo tlačiareň netlačí ?


Klonovanie HDD

Klonovanie HDD

Potrebujete vymeniť staršie alebo poškodené HDD a nahradiť ho novým HDD, SSD alebo hybridným diskom ?Máte na disku dôležité programy a zložité konfigurácie a nechcete preinštalovať celý operačný systém ? Riešením je klonovanie HDD.


Odvírenie PC, notebooku

Odvírenie PC, notebooku

Objavujte a prezerajte internet bezpečne s antivírusovým program. Veľa užívateľ je pasívnych čo sa týka platených antivírusových programov. Treba však zvážiť že počítačový vírus spôsobí nepríjemnosti a môže viesť k strate dát, k ukradnutiu dát, zablokovanie počítača alebo zlého chodu počítača. Niekedy Vás prevencia (antivírusový program) môže stáť menej financií ako servis výpočtovej techniky alebo cenné dáta.


Zálohovanie dát

Zálohovanie dát

Aj vy patríte do skupiny, ktorá nezálohuje dáta ? Vaše súbory sa nachádzajú na jednom úložnom mieste? Boli by ste neradi, keby sa Vám stratia osobné fotky, videá, písomnosti, Diplomová práca, účtovníctvo a pod. Časté príčiny problémov disku sú napríklad: zlý chod pevných diskov (viditeľné spomalenie), zamrznutie operačného systému až zaseknutie, pevný disk sa z ničoho nič naformátuje a dáta sa stratia. Najhorším scenárom poškodenia HDD je jeho mechanické poškodenie.


Zálohovanie dát na BLU-RAY média

Zálohovanie dát na BLU-RAY média

Zálohovanie dát na BLU-RAY média patrí k jednorázovému zálohovaniu. Zálohovanie môžeme zabezpečiť počas servisu notebooku, desktopu alebo prenosných dátových nosičov.

Ďalšou variantov je vytvoriť kópie existujúcich BLU-RAY médii. Ak máte dôležité dáta alebo napríklad rodinné video a potrebujete spraviť viac kópii.


Obnova a záchrana dát

Obnova a záchrana dát

Obnova a záchrana dát z mechanicky alebo elektronicky poškodeného pevného disku HDD. Zameriavame sa prevažne na problematiku elektronického poškodenia HDD to je napríklad nechcené naformátovanie HDD alebo vymazanie súborov ktoré potrebujete vrátiť späť. Problematiku mechanického poškodenie HDD riešime spoluprácou so špecializovaným laboratórium. Softvérová obnova dát z poškodeného pevného disku (HDD, USB kľúč, Flash karta,).


Individualny počítačový kurz

Individualny počítačový kurz

Individuálny počitačový kurz alebo individuálna konzultácie je určená pre jednotlivcov. Je vhodný pre ľudí ktorý chcú individuálny prístup a potrebujú sa naučiť základy práce na počítači, tablete, smartfone alebo nam konkretne definujú čo by sa potrebovali naučiť. Kurz je vhodný pre všetky vekove kategórie a hlavne pre klientov ktorým robi dnešná IT doba problém.Páčia sa vám naše nápady?
Zobraziť kontaktné údaje

Blog

Správa web stránok, služba, ktorá Vám ušetrí čas a zlepší pozície vo vyhľadávaní
ferro
ferro
Pridané: 27.04.2020

Správa web stránok, služba, ktorá Vám ušetrí čas a zlepší pozície vo vyhľadávaní

V tomto článok Vám predstavíme našu službu správa web stránok. Tiež Vám vysvetlíme dôvody, prečo si nechať stránku spravovať.
Obalový dizajn - burger a fast food
ferro
ferro
Pridané: 05.01.2019

Obalový dizajn - burger a fast food

V tomto blogu si ukážeme ako si poradiť s návrhom pre Fast Food obalový dizajn. Vektorové ilustrácie realizované pomocou Ilustratoru.
Dobre navrhnutá reklama pre fastfoody, pizzerie a reštaurácie má zmysel.
ferro
ferro
Pridané: 28.01.2018

Dobre navrhnutá reklama pre fastfoody, pizzerie a reštaurácie má zmysel.

Stáva sa, že zákazníci neporozumejú ponuke, prehliadnu akciu alebo nevedia nájsť jedlo, na ktoré majú práve chuť. V našom ponímaní teda na prvom mieste rozhoduje vizuálny kontakt.