Montáž a inštalácia štrukturovanej kabeláže Novostavby

Poskytujeme montáž a inštaláciu štrukturovanej kabeláže na novostavby alebo prerábky domov, následnej realizujeme návrh vhodných sieťových komponentov a najvhodnejšie riešenie inštalácie siete LAN a WLAN. Služby správa siete a sieťových prvkov realizujeme pre bežných klientov a malé podniky.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Inštalácia siete je proces vytvorenie siete. Montáž prebieha už na stavbách domov alebo firiem, prípadne pri prerábkach kde je kabeláž zapustená do steny. Ak neprerábate dom alebo firmu je možnosť kabeláž viesť v lištách podľa zadania. Treba určiť najvhodnejšie riešenie pre funkčnosť siete LAN a WLAN. To znamená inštalovanie samotnej kabeláže LAN a vytvorením tzv prístupových bodov (rozbočovač alebo extender) pre WLAN. Po vytvorení siete prebieha samotná konfigurácia siete podľa požiadaviek napríklad konfigurácia IP Adries, pridelenie IP Adries užívateľským zariadeniam siete, nastavenie modemu, nastavenie routra a ďalších rozbočovačov siete, nastavenie sieťovej tlačiarne a podobne.

LAN (Local Area Network) - dodáme všetok hardvér a materiál potrebný pre vytvorenie lokálnej siete pre domácnosti a firmy. Nakonfigurujeme všetky koncové zariadenia (počítače, sieťové tlačiarne, sieťové disky, ...) a nastavíme ich zálohovanie.

WLAN (Wireless Local Area Network) - dodáme zariadenia a komponenty potrebné pre vytvorenie bezdrôtovej lokálnej siete. Potrebné zariadenia a stupeň zabezpečenia určíme podľa Vašich požiadaviek.

 

Službu využili