Správa siete a sieťových prvkov

Poskytujeme návrh vhodných sieťových komponentov a analyzujeme najvhodnejšie riešenie inštalácie siete LAN a WLAN. Služby správa siete a sieťových prvkov realizujeme pre bežných klientov a malé podniky.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Inštalácia siete je proces vytvorenie siete. Treba určiť najvhodnejšiu alternatívu pre Vás či sa budete riadiť sieťou LAN alebo WLAN. To znamená inštalovanie samotnej kabeláže LAN alebo vytvorením tzv prístupových bodov (rozbočovač alebo extender) pre WLAN. Po vytvorení siete prebieha samotná konfigurácia siete podľa požiadaviek napríklad konfigurácia IP Adries, pridelenie IP Adries užívateľským zariadeniam siete, nastavenie modemu, nastavenie routra a ďalších rozbočovačov siete, nastavenie sieťovej tlačiarne a podobne.

LAN (Local Area Network) - dodáme všetok hardvér a materiál potrebný pre vytvorenie lokálnej siete pre domácnosti a firmy. Nakonfigurujeme všetky koncové zariadenia (počítače, sieťové tlačiarne, sieťové disky, ...) a nastavíme ich zálohovanie.

WLAN (Wireless Local Area Network) - dodáme zariadenia a komponenty potrebné pre vytvorenie bezdrôtovej lokálnej siete. Potrebné zariadenia a stupeň zabezpečenia určíme podľa Vašich požiadaviek.

 

Službu využili