Obnova a záchrana dát z poškodeného HDD

Obnova a záchrana dát z mechanicky alebo elektronicky poškodeného pevného disku HDD. Zameriavame sa prevažne na problematiku elektronického poškodenia HDD to je napríklad nechcené naformátovanie HDD alebo vymazanie súborov ktoré potrebujete vrátiť späť. Problematiku mechanického poškodenie HDD riešime spoluprácou so špecializovaným laboratórium.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Pri mechanickom alebo elektronickom poškodení pevného disku (HDD) je veľmi obtiažne dostať sa k svojim dátam. V prípade tejto poruchy Vám zabezpečíme ich obnovu. Spolupracujeme so špecializovaným laboratóriom, s ktorým máme niekoľko ročné skúsenosti.

Dáta z pevného disku, ktorý ma poškodenú elektroniku, v drvivej väčšine obnovíme všetky. Pri mechanickom poškodení je pravdepodobnosť trvalej straty dát vysoká.

Zálohovať svoje dáta je veľmi dôležité. Čím viac kópií zálohy máte o to je menšia pravdepodobnosť, že o svoje dáta prídete. Poradíme Vám ako svoje dáta zálohovať a ktoré dáta treba zálohovať. Dodáme a nakonfigurujeme Vám zálohovacie zariadenia, ktoré zálohovanie prevedú automaticky.